OneWeekMap Konkurs!

Zacznij grać na naszym serwerze ffa i zgarnij Vipa za free na 30 dni! Więcej o konkursie i nagrodach na stronie konkursu.

Strona Konkursu

Zgranij Vipa za rejestrację!

Wystarczy, że zarejestrujesz się na naszym forum i przywitasz zakładając temat. Następnie wysyłasz wiadomość do jednego z adminów i już masz za darmo vipa na wybranym serwerze na 3 dni!

Załóż Konto

Witamy na naszym forum!

Dołącz do nas i razem z nami twórz serwery counter strike na jakich chciałbyś grać. U nas znajdziesz najlepsze serwery cs, serwery głosowe oraz innych gier tworzone z pasją i doświadczeniem.

Zaloguj się Zarejestruj się
Użytkownicy przeglądający ten dział: 1 gości
Poddziały w "Centrum Gier "

Counter Strike 1.6

Counter-Strike jest grą sieciową z gatunku first-person shooter opierającą się na walce antyterrorystów z terrorystami. Gra ta została stworzona 12 czerwca 1999 i do tej pory cieszy się sporym zainteresowaniem.

20 Tematy
35 Posty
Evo

Jak wgrywać pluginy na se...

przez Evo
02-27-2018, 00:34

Counter-Strike: Global Offensive

Counter Strike: Global Offensive to wieloosobowa gra komputerowa z gatunku first-person shooter, stworzona oraz wydana 21 sierpnia 2012 przez studia Valve Corporation i Hidden Path Entertainment.

7 Tematy
7 Posty
Blade

Nazwy miejsc na mapach [P...

przez Blade
11-27-2017, 22:01

Inne Gry

Na forum nie ma działu z tytułem gry na której temat byś chciał się wypowiedzieć? Załóż temat w dziale "Propozycje Działów Gier" a my założymy odpowiednią podkategorię dla twojej gry.

3 Tematy
5 Posty
Kacp3rko

League of Legends

11-16-2017, 16:04